سلطان یاقوت

ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو از گمرک

ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو از گمرک

دستگاه مکش و ساکشن خودرو جزو اقلام وارداتی به کشور ما به شمار می‌رود. از این رو قصد داریم در مقاله پیش روی شما عزیزان به موضوع ترخیص دستگاه مکش صافکاری خودرو از گمرک بپردازیم که در دایره خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان یاقوت جای می‌گیرد. بدنه خودروها همواره در معرض آسیب‌های جزئی یا شدید قرار گرفته و نیاز به صافکاری و احیاء دارند. آسیب دیدن بدنه خودرو برای صاحبان خودرو موضوع آزاردهنده‌ای است و اغلب برای حل این مشکل سریعا به صافکار مراجعه می‌کنند. در گذشته برای صافکاری، نقاشی و ترمیم بدنه آسیب دیده خودروها از روش‌های ساده استفاده میشد که آثار آن همچنان قابل تشخیص بود. اما امروزه روش‌های نوین و حرفه‌ای در صنعت صافکاری خودروها ابداع شده است. یکی از مدرن ترین روش‌ها برای صافکاری بدنه خودروهای آسیب دیده‌، استفاده از دستگاه مکش و ساکشن است که عمدتا برای ترمیم خودروهای لوکس و گران قیمت به کار می‌رود. روش کار این دستگاه همان‌طور که از نامش پیداست، به کمک فرآیند مکش صورت می‌گیرد. صافکار، دستگاه را بر روی بدنه فرو رفته و قر شده خودرو قرار داده و این دستگاه با ایجاد خلاء، فشار منفی ایجاد کرده و قسمت فرو رفته را به سمت بیرون و در سر جای قبلی خود می‌کشد. با انجام این روش، قسمت قر شده ترمیم می‌شود و بدنه خودرو به جای قبلی خود برمی‌گردد. وضعیت بدنه فرو رفته، پس از صافکاری با دستگاه مکش و ساکشن، بسیار به حالت قبل از آسیب خودرو شباهت داشته و طبیعی به نظر می‌رسد. ولی در روش‌های دیگر صافکاری اعم از دستی و روش‌های رایج، آثار حاصل از ترمیم بدنه خودرو با شدت بیشتری نمایان می‌شوند. نکته قابل توجه این است که فرآیند ترمیم بدنه تنها با دستگاه ساکشن صافکاری امکان‌پذیر نیست و در مرحله بعد نیاز به دخالت صافکار و چکش‌کاری دستی خواهد داشت. مزیت صافکاری با دستگاه مکش خودرو است است که با برگرداندن حدودی بدنه خودرو به جای اصلی خود، کار را برای صافکار بسیار راحت‌تر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تجارت و ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو از گمرک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

واردات دستگاه مکش و ساکشن خودرو در ایران

دستگاه مکش و ساکشن خودرو، یکی از محصولات کاربردی در زمینه صافکاری خودروها است که در کشور ما نیز کاربرد دارد. تامین نیاز بازار مصرفی کشور ما به این محصول عمدتا از طریق واردات از کشورهای خارجی تامین می‌شود. واردات دستگاه مکش و ساکشن خودرو در ایران، از مبداء کشورهای چین و امارات متحدخ عربی صورت می‌گیرد.

برترین شرکت‌های تولیدکننده این قبیل دستگاه‌ها در کشورهای پیشرفته آمریکایی و اروپایی واقع شده‌اند ولی در کشور ما به دلیل وجود تحریم‌های گسترده، محدودیت‌هایی در زمینه مبادلات تجاری با این کشورها وجود دارد. به همین دلیل است که تجار ایرانی، واردات کالاهای مورد نیاز خود را از کشورهای چین و امارات متحده عربی ترجیح می‌دهند. عدم توجه این دو کشور به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، سبب شده تا در حال حاضر بزرگ‌ترین شرکای تجاری کشورمان محسوب شوند.

اخذ مجوزات برای ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو از گمرک

ترخیص کالا به معنای انجام مراحل و امور گمرکی در چهارچوب قوانین تعیین شده از سمت اداره گمرک می‌باشد که در نهایت منجر به صدور مجوز خروج کالا از انبارهای گمرک می‌شود. ترخیص کار رسمی اداره گمرک همچون نیروهای ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت با دانش و مهارت بالای خود، آماده ارائه خدمات به فعالان تجاری عزیز کشورمان می‌باشند. اخذ و جمع‌آوری مجوزها جزو مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین مراحل ترخیص کالا از گمرک می‌باشند. ادارات و سازمان‌های داخلی بخصوصی مسئولیت صدور این مجوزات به ترخیص کار واجد شرایط را برعهده دارند.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو

در سیستم اداره گمرک، هر کالای تجاری مشمول یک کد تعرفه گمرکی 8 رقمی می‌گردد و در یک ردیف تعرفه مخصوص به خود دسته‌بندی می‌شود. سپس فعالان تجاری می‌توانند با تشخیص صحیح کد تعرفه گمرکی کالای مورد نظر خود، نسبت به سایر اطلاعات از جمله حقوق ورودی کالا، اولویت کالایی، واحد اندازه‌گیری و همچنین لیست مجوزهای لازم برای ترخیص محصول از گمرک دسترسی پیدا کنند.

از آن‌جا که سیستم گمرک دائما در حال به‌روزرسانی است، بهتر است شما علاقمندان برای کسب اطلاعات در خصوص کد تعرفه گمرکی دستگاه مکش و ساکشن خودرو و همچنین مجوزهای لازم اداره گمرک جهت ترخیص آن، با کارشناسان ترخیص کار ماهر و باتجربه شرکت سلطان یاقوت تماس بگیرید.

خدمات شرکت سلطان یاقوت در زمینه ترخیص دستگاه مکش و ساکشن از گمرک

شرکت سلطان یاقوت، با برخورداری از سابقه طولانی و درخشان در انجام امور تجاری از جمله ترخیص کالا، توانسته است رضایت تاجران و بازرگانان زیادی را جلب نماید. در این شرکت، کادری از نیروهای ترخیص کار متخصص و ماهر به کار گرفته شده‌اند که از تمام مهارت و تجربه خود در جهت ارائه خدمات عالی به تاجران عزیز کشورمان بهره می‌برند. از جمله خدمات شرکت سلطان یاقوت می توان به ثبت سفارش کالا، ترخیص کالا، تنظیم اظهار نامه، ترانزیت، ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات مورد نیاز برای ترخیص از گمرک و … اشاره کرد. اگر قصد ترخیص دستگاه مکش و ساکشن خودرو از گمرک را دارید، می‌توانید برای انجام مشاوره رایگان و یا همکاری با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان یاقوت، تلفن‌های زیر را شماره‌گیری نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02128111034

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)