سلطان یاقوت

ترخیص کار

لزوم وجود ترخیص کار گمرک عراق برای ترخیص کالا در این کشور

ترخیص کار گمرک عراق

ترخیص کار گمرک عراق، قدرت ترخیص کالا را به صورت قانونی از این کشور را دارد. وجود یک ترخیص کار حرفه ای به این عمل،سرعت و کیفیت می بخشد.

لزوم وجود ترخیص کار گمرک عراق هنگام ترخیص کالا از این کشور

واردات و صادرات به طور کلی امری سخت و دشوار است و این سختی با توجه به عوض شدن مرز و زبان و بخشنامه های قوانین کشور های دیگر مانند عراق که ما از آنها اطلاع چندانی نداریم دشوارتر می شود و بر همین اساس برای ترخیص کالا از گمرک عراق به ترخیص کار گمرک عراق نیازمندیم. اگر تاجر و یا تولید کننده از فردی نا آگاه به قوانین گمرکی این کشور استفاده کند، در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل خورده و کالای وی برگشت می خورد. باید به این نکته توجه کنید که حق العمل کار و ترخیص کار گمرک عراق باید آگاهی به روزی از قوانین و مقررات داشته باشد، زیرا همانطور که می دانید به دلیل شرایط سیاسی و اقتصادی و تحریمی روز به روز به قوانین اضافه شده و یا مصوبات تغییراتی دارند.

 

ترخیص کار گمرک عراق

شرکت سلطان یاقوت

شرکت سلطان یاقوت با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کار ان و پرسنل زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی ، دریافت برگ سبز و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صورت رایگان با کارشناسان این شرکت تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

صادرات کالا به عراق از کدام مرزهای ایران و به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که می دانید عراق کشوری است که در طول سالیان دراز متوجه جنگ و هجوم داعش و …. بوده و آبادی آنچنانی ندارد. تجار و تولید کنندگان ایرانی با صادرات کالای خود به عراق می توانند سود بسیاری را کسب کنند. اما باید با قوانین صادرات کالا از ایران به عراق و واردات کالا ایران به عراق نیز آشنایی داشته باشند تا دچار ضرر و زیان نشوند برای این منظور به ترخیص کار گمرک عراق نیاز دارند.

 برای صادرات کالا به عراق از ایران مرز های زیادی همچون مرز مهران و دهلران در ایلام، مرز شلمچه در خوزستان، مرز باشماق در مریوان، مرز بانه در کردستان، مرز خسروی در ارومیه، مرز پرویزخان در قصر شیرین، مرز تمرچین در پیرانشهر و …. وجود دارد.

 شما عزیزان برای تجارت و بازرگانی و صادارت کالا از ایران به عراق، صادرات به کردستان عراق و یا صادارت به بازارچه مرزی عراق با توجه به تنوع گمرکات و قوانین آن می توانید از ترخیص کار و یا حق العمل کار کاردان و ماهر آن گمرک خاص و یا ترخیص کار گمرک عراق که به تمامی قوانین و مصوبات آشنایی داشته باشد استفاده کنید و یا برای داشتن اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت گمرک عراق مراجعه کرده و بخشنامه ها را مطالعه نمایید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

ترخیص کالا از گمرک عراق

قوانین کلی برای ترخیص کالا از عراق

برخی از قوانین کلی که بازرگان و فرد وکالت داده شده از طرف وی برای ترخیص کالا از گمرکات عراق باید مد نظر داشته باشند به شرح زیر است:

 • از مجاز بودن صادارت کالا از ایران به عراق مطمئن باشید
 • از داشتن تاریخ تولید وانقضا بر روی بسته بندی کالا مطمئن شوید
 • از داشتن مدت ماندگاری کالا بر روی بسته بندی اطمینان حاصل کنید
 • از نداشتن عوارض گمرکی کالا در ایران اطمینان داشته باشید
 • از بسته بندی کالا بر اساس قوانین مطمئن شوید
 • از داشتن مدارک کیفیت سنجی کالا در ایران و عراق اطمینان حاصل کنید
 • از نوع نوشتار توضیحات کالا بر روی بسته بندی ها با توجه به قوانین و مقررات ایران و عراق مطمئن شوید
 • از مجاز بودن واردات کالا به عراق قبل وارد شدن کالا به گمرک عراق مطمئن باشید
 • از داشتن مجوزات ایرانی و عراقی برای صادرات کالا از ایران و واردات کالا به عراق اطمینان داشته باشید
 • از داشتن گواهی بازرسی انطباق کالا اطمینان داشته باشید
 • و …..

تعرفه گمرکی صادرات به عراق

در خصوص تعرفه گمرکی صادرات به عراق نیز باید گفت که صادرات 96 کالا به عراق از اشیاء عتیقه گرفته تا آلومینیوم، محصولات سرامیکی، لباس، لوازم التحریر، پارچه، مواد پلاستیکی، چوب، صابون، کود، محصولات شیمیایی، فرآورده های خوراکی، غلات، گوشت، چای، قهوه، لبنیات، وحتی حیوانات زنده و ….  صورت می گیرد و برای اطلاع از تمامی آن می توانید به کتاب قوانین گمرکی مراجعه کرده و قسمت صادارت کالا به عراق و جدوله مربوطه را مشاهده نمایید تا از تعرفه تمامی کالاهای صادر شده به عراق اطلاعات دریافت کنید.

شرکت سلطان یاقوت

شرکت ترخیص کار سلطان یاقوت با سابقه ای درخشان  در ترخیص کالای صادراتی به عراق و همچنین داشتن ترخیص کار مرز پرویزخان، ترخیص کار در مرز مهران، ترخیص کار مرز شلمچه، و به طور کلی ترخیص کارگمرک عراق آماده خدمت رسانی و عهده گیری امور تشریفات گمرکی شما تجار و تولید کنندگان محترم می باشد. این شرکت هم چنین متخصص در امور ترخیص کالا از مرزهای مختلف مانند ترخیص کالا از جلفا، ترخیص کالا از خرمشهر است. همچنین شما می توانید با گمرک مهران تلفن آن تماس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص ترخیص کالا و مدارک مورد نیاز را فرا بگیرید.

شرکت ترخیص کار سلطان یاقوت

همچنین برای دریافت توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی و ترخیص کالا از گمرک عراق می توانید با مختصصان این شرکت تجاری و بازرگانی به صورت رایگان مشاوره شوید.

تلفن مشاوره رایگان: 09121995406 – 02128111034

منبع:الو بیز

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)