سلطان یاقوت

ترخیص چرخ خیاطی صنعتی از گمرک

ترخیص چرخ خیاطی صنعتی

ترخیص چرخ خیاطی صنعتی از گمرک

چرخ های صنعتی برای دوخت و دوز دارای انواع مختلفی هستند که دارای ویژگی های خاصی می باشند و کارهایی را انجام می دهند که چرخ های خانگی قادر به انجام آنها نیستند. چرخ های صنعتی دارای یک قابلیت هستند که آن را هم به خوبی انجام می دهند. پس بر همین اساس یعنی نوع کار و دوخت و دوزی که می خواهید انجام دهید می توانید انواع چرخ ها را انتخاب نمایید.

لازم است بدانید بغیر از چرخ های بزرگ صنعتی و خانگی چرخ های دیگری نیز وجود دارد که نه در دسته چرخ های خانگی قرار می گیرد و نه در دسته چرخ های صنعتی این نوع از چرخ ها مانند چرخ های صنعتی فقط یک کار را به درستی انجام می دهد به عنوان مثال چرخ هایی هستند که فقط می توان با آنها جای دکمه زد و یا چرخ هایی که فقط با آن می توان درز پارچه ای را دوخت و هم سطحش کرد.

چرخ خیاطی صنعتی همانطور که از اسم آن پیداس برای استفاده در کارخانجات و واحد های تولید پوشاک و …. مورد استفاد قرار می گیرند. این چرخ های خیاطی به دلیل اینکه در ابعاد بسیار زیاد و وسیع کار انجام می دهند نیاز است که موتور های قوی و پر قدرتی داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی حجم بالای دوخت و دوز های صنعتی باشند. در ادامه این مقاله به معرفی انواع چرخ های صنعتی می پردازیم با ما همراه باشید:

چرخ های صنعتی دارای صفحه های استوانه ای:

چرخ صنعتی دارای صفحه دایره ای و استوانه از انواع چرخ های صنعتی هستند که دارای استوانه ای باریک و افقی هستند که پارچه هنگام دوخت به دور آن می چرخد. از این نوع چرخ ها در کارگاه های دوخت و دوز کفش نیز استفاده می شود.

چرخ های خیاطی صفحه تخت:

چرخ های خیاطی صفحه تخت از انواع چرخ های خیاطی بزرگ با موتور های عظیم هستند که موتور آنها در زیر میز قرار می گیرد. این چرخ ها دارای صفحه ها و ستون های عمودی هستند که  ماسوره ها، ماکو ها و پارچه های پیش بر در درون آنها قرار می گیرد. این نوع از چرخ ها برای دوخت و دوز علائم و نشاه ها ب روی لباس ها و همچنین دوخت و دوز چکمه و انواع دستکش ها کاربرد دارد.

چرخ خیاطی های خوب چه ویژگی هایی دارد:

اگر بخواهیم فرق بین چرخ خیاطی و خوب و بد را مقایسه کنیم در قدم اول باید بدانیم که از آن چرخ چه می خواهیم تا در هنگام خرید دچار سردرگرمی نشوید. یک چرخ خیاطی خوب باید قابلیت دوخت پارچه های ضخیم را داشته باشد زیرا هنگامی که این نوع از چخر خیاطی خریداری می شود دیگر برای دوخت پارچه های ضخیم به ان فشار وارد نمی شود زیرا به طور ذاتی قابلیت دوخت پارچه های ضخیم را دارد. همچنین یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید چرخ خیاطی به آن باید توجه کنید داشتن نمایندگی های زیاد و همچنین ضمانت نامه با کیفیت می باشد که باید تعداد نمایندگی های آن در سطح شهر زیاد باشد تا در هنگام مشکل و دریافت خدمات با نمایندگی های زیاد و ارائه خدمات پس از فروش به راحتی می تواند در رفع مشکل چرخ خیاطی شما اقدام نمایند. چرخ خیاطی باید قابلیت سوزن در پایین را داشته باشد تا بعد از قفل کردن دستگاه به راحتی بتوان سوزن را در موقعیت های مختلف بالا و پایین قرار داد. از دیگر قابلیت های چرخ خیاطی های خوب این است که سبک باشد که برای حمل و نقل جابه جایی به راحتی بتوان انتقال داد. همچنین چرخ خیاطی باید کم صدا باشد تا اگر شما بخواهید به صورت حرفه ای با آن کار کنید سرو صدای آن آزار دهنده نباشد. از دیگر فاکتور های چرخ خیاطی خوب این است که دارای بدنه محکمی باشد تا دچار حادثه و ترک نشود. همچنین بهتر است از چرخ خیاطی هایی که دارای قابلیت های بیشتری هستند انتخاب کنید تا مدت زمان انجام کار کاهش یابد به همین دلیل  چرخ های با قابلیت بیشتر مدت زمان دوخت و دوز را کاهش می دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تجارت و بازرگانی و صادارت واردات انواع چرخ های خیاطی می توانید از کارشناسان زبده و کاردان در این خصوص کمک بگیرید برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های 09121995406  و 02128111034 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :

 

5/5 - (1 امتیاز)